Makáme naplno! Objednávky expedujeme do 24 hodin!

Okuliare simulujúce účinky marihuany

Kód: 125
179 € / ks 149,17 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Okuliare navodzujú stav, aký vzniká pri užívaní marihuany. Svoje uplatnenie nájdu ako výučbová a preventívna pomôcka v protidrogových centrách, na školách, v policajných zložkách. Unikátna koncepcia umožňuje bezpečne simulovať účinky marihuany s maximálnou hodnovernosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Okuliare sú schopné simulovať:

  • pocit nevoľnosti
  • zmenené vnímanie priestoru,
  • závraty
  • skreslenie obrazového vnímania,
  • problémy s pamäťou
  • schopnosť riešiť jednoduché úlohy

 

VYSKÚŠALI SME PRE VÁS:
 
Tieto okuliare simulujú účinky marihuany. Viditeľnosť cez okuliare je obmedzená. Farby nie sú skreslené, ale obraz je rozmazaný a miestami dvojitý. Veci pôsobia ďalej, ako v skutočnosti sú. Okuliare vyvolávajú mierny pocit závratu a spôsobujú problémy s rovnováhou. Môžu byť použité v exteriéri aj v interiéri s umelým osvetlením.
 

 

VYSKÚŠALI SME PRE VÁS:

Tieto okuliare simulujú účinky marihuany. Viditeľnosť cez okuliare je znížená, aj keď lepšia ako pri okuliaroch simulujúcich účinky drog všeobecne.Videnie smerom nadol je obmedzené. Farby nie sú skreslené, ale obraz je rozmazaný a miestami dvojitý. Veci pôsobia ďalej, ako v skutočnosti sú. Okuliare vyvolávajú mierny pocit závratu a spôsobujú problémy s rovnováhou. Závrat sa stupňuje pri chôdzi so zrakom upretým nahor alebo nadol (nie pred seba). Môžu byť použité v exteriéri aj v interiéri s umelým osvetlením.

 

 

Pre viac informácií ako sa využívajú tieto okuliare, odporúčame prečítať si diplomovú prácu: SKÚMANIE VPLYVOV OKULIAROV SIMULUJÚCICH OPITOSŤ NA BEZPEČNOSŤ CESTNEJ PREMÁVKY

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: