Makáme naplno! Objednávky expedujeme do 24 hodin!

Okuliare simulujúce opitosť v zhoršených svetelných podmienkach 0,6 - 0,8 ‰

Kód: 124
179 € / ks 149,17 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Okuliare sú schopné simulovať stav opitosti spolu so zhoršenými svetelnými podmienkami za súmraku alebo brieždenia, čo z nich robí ideálnu pomôcku pre testy vodičských schopností v takýchto podmienkach

Detailné informácie

Podrobný popis

Tieto okuliare sú schopné simulovať stav opitosti spolu so zhoršenými svetelnými podmienkami za súmraku alebo brieždenia, čo z nich robí ideálnu pomôcku pre testy vodičských schopností v takýchto podmienkach. Simulujú obsah alkoholu v dychu v rozmedzí 0,6 – 0,8 ‰. Tieto okuliare sú bežne využívané v USA a v ďalších 76 krajinách pri rôznych preventívnych aktivitách a výučbe v školách, autoškolách a rôznych centrách. Okuliare sú využívané tiež policajným zborom na preventívne aktivity žiakov a mládeže.

VYSKÚŠALI SME PRE VÁS:

Tieto okuliare simulujú hladinu alkoholu 0,6‰ – 0,8‰ pri zhoršených svetelných podmienkach. Okuliare vytvárajú dojem šera, ale viditeľnosť je stále dobrá. Mierne skresľujú hĺbku a dĺžku, ale je možné vykonávať bežné úkony. Veci okolo vizuálne pôsobia ako menšie. S okuliarmi nie je možné čítať malý text – na telefóne, v časopise, články na internete, nakoľko slová sú rozmazané. Väčšie písmo je možné prečítať. Okuliare vyvolávajú mierny pocit závratu. Najlepší efekt je dosiahnutý pri použití v interiéri bez umelého osvetlenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: