Makáme naplno! Objednávky expedujeme do 24 hodin!

Dräger DrugTest 5000

Kód: 299
Novinka
Značka: Dräger
5 990 € / ks 4 991,67 € bez DPH
Na dotaz

Zariadenie DrugTest 5000 od značky Dräger je drogový tester, ktorý vyhodnocuje vzorky slín. Presnosť jeho merania je skutočne vysoká, keďže výsledky sú porovnateľné s výsledkami z krvných testov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Celý systém DrugTest 5000 sa skladá z dvoch častí: DrugTest 5000 Test Kit (testovacia sada) a z analyzátoru. Odoberanie vzoriek funguje rýchlo a jednoducho. Testovaná osoba si zoberie kazetu z ktorej si odstráni kryt. Kolektor si dá do úst a pohybuje s ním hore a dole dokým sa indikátor nezafarbí, čo značí naplnenie kolektoru potrebným množstvom slín. Tento proces môže trvať od jednej do štyroch minút. Kazeta sa vloží do analyzátoru, ktorý by mal do deviatich minút vyhodnotiť test. To znamená, že celý proces trvá do dvanástich minút.

Výsledok sa zobrazí na farebnom displeji. Rozpoznávacia škála analyzátoru je skutočne vysoká. Dokáže rozoznať až 8 skupín látok (amfetamíny, metamfetamíny, benzodiazepány, kokaín, metadon, ketamín, opiáty a THC). 

Aj napriek tomu, že prístroj váži až 4,5 kg je ľahko prenosný. Vzadu má pohodlnú rukoväť, ktorá ho dovoľuje bezpečne prenášať aj bez brašne. 

Vstavaná dobíjateľná batéria povoľuje použitie kdekoľvek a kedykoľvek. Taktiež môžete využívať na prevádzku klasický zdroj napätia 230V alebo adaptér do auta (12V).

Pamäť testera umožňuje uložiť až 500 výsledkov vrátane času a dátumu. Prístroj je prepojiteľný k počítaču skrz USB. Následne v počítači môžete namerané dáta ďalej spracovávať.

Tento drogový analyzátor je plne kompatibilný s príslušenstvom firmy Dräger. Ak teda vlastníte napríklad mobilnú tlačiareň od firmy Dräger, jednoducho ju môžete využívať aj pre prístroj Dräger DrugTest 5000.

 

Technické parametre

Displej

farebný s podsvietením

Rozmery

200 x 260 x 250 mm

Hmotnosť

4,5 kg

Porty

optický pre tlačiareň; PS/2; USB

Prevádzková teplota

+4°C – +40°C

Skladovacia teplota

-20°C - +60°C

Napájací vstup

bežne 3 A

Prevádzkové napätie

jednosmerné 12 V cez dodávaný zdroj zo zásuvky 220V
cez kábel pre automobilovú zásuvku

Čas merania

závisí od použitej testovacej sady (bežne pod 9 minút)

Voliteľný čas merania

analýza pod 5 minút zvýšením cut-off THC na 25 ng/ml
iba po aktualizácii softvéru

Kapacita pamäte

500 záznamov meraní

 

OBSAH BALENIA

tester Drogový analyzátor Dräger DrugTest 5000
nabijacka Sieťový adaptér
nabijacka do auta Nabíjací kábel do auta (12V)
navod Návod na obsluhu

 

Dräger DrugTest 5000

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: