Makáme naplno! Objednávky expedujeme do 24 hodin!

Alcotest 7000 Full kit

Kód: 161/130
1 791 € / ks 1 492,50 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Dräger Alcotest® 7000 nastavuje nové standardy přístrojů pro měření alkoholu v dechu. Mezi jeho výhody patří širší rozsah teplot pro měření, nízké nároky na údržbu a bohaté možnosti pro práci v síti. Dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu lze přístrojem provádět s náustkem nebo za použití trychtýře. Spolehlivé dechové zkoušky na přítomnost alkoholu nebyly nikdy tak rychlé, jednoduché a efektivní. Tester je prepojiteľný s Dräger mobile Bluetooth tlačiareň, ktorá je súčasťou balenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kalibrácia iba raz za rok

Prístroje na meranie alkoholu v dychu sa obvykle musia kalibrovať každých šesť mesiacov. Vďaka svojej výnimočnej stabilite merania potrebuje prístroj Dräger Alcotest® 7000 kalibráciu iba raz za 12 mesiacov. V dôsledku toho budete musieť prístroje na meranie alkoholu v dychu odoberať, odosielať do servisu a znovu vydávať iba raz ročne. Tým sa šetrí čas a predovšetkým peniaze.

Dve metódy merania v jednom prístroji

Okrem klasickej dychovej skúšky s náustkom môžete pomocou prístroja Alcotest 7000 vykonávať aj dychové skúšky pomocou lievikového nástavca. To vám umožní vykonať veľké množstvo dychových skúšok na prítomnosť alkoholu vo veľmi krátkom čase: je to časovo úsporné, nákladovo efektívne a hygienické. Dychová skúška pomocou lievikového nástavca vám poskytne prvotnú informáciu o tom, či je alebo nie je v dychu testovanej osoby prítomný alkohol. Ak je odpoveď áno, jednoducho, stlačením tlačidla, prepnete prístroj do režimu dychovej skúšky s náustkom. Nasledujúca dychová skúška vám potom ukáže skutočnú hladinu alkoholu v dychu testovanej osoby.

Široký rozsah teplôt

S prístrojom Alcotest 7000 môžete vykonávať spoľahlivé merania aj pri extrémnych teplotách. Patentovaný systém ohrevu prístroja pre dychovú skúšku a vysoko kvalitné materiály zaisťujú spoľahlivé výsledky pri teplotách od -10 °C až +55 °C.

Sieťové riešenia

Integrovaná technológia Bluetooth® Low Energy vám ponúka energeticky úsporné digitálne pripojenie prístroja a jeho dát. To má mnoho výhod: Napríklad bezdrôtové pripojenie prístroja pre dychovú skúšku na mobilné tlačiarni Dräger BT vám umožní vytlačiť výsledky dychovej skúšky na vzdialenosť až 15 metrov. Naše softvérové ​​riešenie „Dräger add“ vám navyše uľahčuje rad postupov, ako je presné mapovanie polohy, digitalizácia osobných údajov a výsledkov dychovej skúšky na mieste. Softvér spoločnosti Dräger vám umožní sťahovať namerané dáta a oveľa viac. Prístroj Alcotest 7000 môžete tiež pripojiť priamo k počítaču pomocou kábla USB-C a stiahnuť si výsledky dychových skúšok.

Vysoké medze detekcie alkoholu

Zvýšená kapacita výkonu prístroja Alcotest 7000 zahŕňa aj jeho rozsah merania. Maximálna hodnota merania alkoholu v krvi, ktorú možno namerať pomocou tohto prístroja na dychovú skúšku, je až 6 ‰. Ak je táto hranica rozsahu merania prekročená, displej vám to oznámi.

Hygiena plus s prístrojom Alcotest

Hygiena je stále dôležitejšou súčasťou nášho každodenného života. Prístroje Alcotest spoločnosti Dräger pre meranie alkoholu v dychu používajú neinvazívne meracie technológie s vysokým stupňom hygieny  pre užívateľov aj testovanú osobu  vďaka nasledujúcim vlastnostiam:

‒ Vydychovaný vzduch je počas dychovej skúšky vedený mimo prístroja, nie cez neho.

‒ Medzi užívateľom a testovanou osobou je v priebehu dychovej skúšky uhol 90°.

‒ Jednorazové náustky i lievikové nástavce sú balené jednotlivo.

‒ Výhody náustkov „Slide 'n' Click“:bezpečná a hygienická vzdialenosť medzi užívateľom a testovanou osobou , dištančná zarážka zabraňuje priamemu kontaktu medzi ústami a prístrojom , náustok je možné ľahko vybrať, spätná klapka zabraňuje vdýchnutiu vzduchu cez náustok.

‒ Výhody vymeniteľného lievikového nástavca:  žiadny telesný kontakt s testovanou osobou, blokuje spätný tok vlastného vydychovaného vzduchu testovanej osoby, čo zabraňuje vdýchnutiu potenciálnych patogénov od predchádzajúcich testovaných osôb

‒ Ešte viac priestoru medzi užívateľom a testovanou osobou sa vytvorí naskrutkovaním štandardnej selfie tyče (predáva sa samostatne) do prípojného miesta so závitom.

 

 OBSAH BALENIA

tester Alkohol tester Dräger Alcotest 7000
tlaciaren Dräger mobile printer BT
naustok 250 ks náustkov
kablik USB kábel
snurka na ruku Šnúrka  na ruku
navod Návod k obsluhe

* Orientačný údaj. Maximálny doporučený počet meraní predstavuje priemer pri dlhodobej záťaži testera s ohľadom na parametre senzoru.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: